premiery kinoweJesień to najlepszy okres na długie, filmowe wieczory. Większość filmów puszczanych w tv jest dobrze Ci znana, dlatego radzimy, aby wybrać się do kina. Seans z druga połówką, przyjaciółmi lub bliskimi, to idealne rozwiązanie na zimny wieczór. Kino jest dobre na każdą okazję, a okres jesienny zaskakuje premierami. Wybór seansu będzie trudny, gdyż ramówka obfituje w same „hiciki”, dlatego warto wybrać się do kina kilka razy. Rozpoczynamy cykl pt. Premiery kinowe.

Najlepsze thrillery 2016

Tej jesieni wyszło kilka mocnych thrillerów, wartych obejrzenia niejeden raz. Przedstawiamy kilka z nich, które miały swoją premierę we wrześniu.

 1. Nerve. Reżyseria Henry Joost, obsada: Emma Roberts, Dave Franco.
  Film opowiada o nieśmiałej uczennicy liceum, tworzącej korowód swojej popularnej przyjaciółki, która dołącza do internetowej gry w prawdę i wyzwanie, gdzie gracz ma możliwość wyboru jedynie wyzwanie. Wciągnięta w manipulacyjną gierkę, odkrywa, że przeżyje tylko ten, kto podejmie się wszystkich wyzwań i wygra grę. Nerve to typowo amerykańska produkcja o nastolatkach.źródło: www,fangirlish,com
 2. Morgan. Reżyseria Luke Scott, obsada Kate Mara, Anya Taylor-Joy.
  Tytułowa bohaterka to tajemniczy i niebezpieczny pół człowiek, o jej życiu ma zadecydować korporacyjna ekspertka do rozwiązywania problemów. Morgan rozwija się z niesamowitą szybkością, przekraczającą najśmielsze oczekiwania swoich twórców. Obiekt eksperymentu wymyka się spod kontroli, granica między istotą ludzką a sztuczną zaczyna się zacierać… O reżyserze filmu mówi się, że tworzy intensywne kino pełne mocnych wrażeń. Jak będzie w przypadku Morgan? Sami musicie się przekonać.
  premiery kinoweźródło: www,popsugar,com
 3. Nie oddychaj. Reżyseria Fede Alvarez, obsada Stephen Lang, Jane Levy.
  Grupa nastolatków włamuje się do domu niewidomego mężczyzny, weterana wojennego. Pozbawiony wzroku mężczyzna ukrywa w swoim domu coś bardzo cennego. Niepełnosprawność mężczyzny ma pomóc nastolatkom dokonać rabunku. Niestety nie przewidzieli jednego. Ślepota mężczyzny staje się jego bronią. Z ofiary staje się brutalnym katem, bawiący, się w bezlitosną grę z włamywaczami. „W świecie pogrążonym w ciemności niewidomy jest królem”. Reżyser jest twórcą serialu Od zmierzchu do świtu oraz nowej nowej wersji Martwego zła. Krytycy piszą bliski perfekcji, a sale kinowe pękają w szwach. Nie oddychaj – obowiązkowo na Waszej kinowej liście.
  premiery kinoweźródło: www,xn--kinwki-dxa,pl
 4. Boy 7. Reżyseria Lourens Blok, obsada Matthijs van de Sande Bakhuyzen, Ella-June Henrard.
  Amerykańska niania, Greta, otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire – Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad „synkiem”, do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę.
  premiery kinoweźródło: www,english-subtitles,club

Przedstawiliśmy najlepsze produkcje tej jesieni. W następnej części przedstawimy dramaty, które miały premierę we wrześniu. Tymczasem zapraszamy do przeczytania poprzedniego artykułu o trendach w manicure. Udanej lektury!