świeczka

Jesień juz na dobre zagościła za oknem. Aura skłania nas do spędzania czasu w domu. Nic tak dobrze nie działa w smutne, jesienne wieczory, jak blask świecy. Jeżeli nie możesz znaleźć świeczki, która wyjątkowo Ci się spodoba, stwórz ją sama! Dziś prezentujemy 4 sposoby na jesienną świeczkę w mniej niż 5 minut.

  • Prosta świeczka z liściem

Do jej wykonania potrzebujesz zwykłej, grubszej świecy, liścia, zielonej gałązki i sznurka. Wystarczy, że za pomocą sznurka przymocujesz do świeczki liść i gałązkę, i gotowe. Jej wykonanie nie zajmuje więcej niż dwie minuty 😉 Opcjonalnie możesz włożyć świeczkę do słoika, a dekorację przymocować bezpośrednio do niego.

  • Świecące jabłko

Zwykłe jabłko, podgrzewacz i parę liści możesz przeistoczyć w efektowną świeczkę. Wystarczy, że u góry jabłka wydrążysz otwór na tyle duży, aby zmieścił się w nim podgrzewacz. Zwróć uwagę na to, czy jabłko stabilnie stoi i połóż je na paru liściach. Efekt tego projektu jest cudowny!

  • Świeczka w szklance

Aby wykonać efektowną świeczkę, wcale nie potrzebujesz wielu drogich materiałów. Chwyć za gładką szklankę, nasyp do środka surowej kukurydzy, włóż podgrzewacz i przewiąż sznurkiem. Gotowe!

  • Efektowna kula

Szklana kula, żołędzie, kasztany lub orzechy i świeczka tworzą wspaniałą kompozycję. Ułóż świecę w naczyniu i przysyp tymi jesiennymi owocami. Świeczka będzie wyglądała pięknie na stole.