Kreacje podczas rozdania oscarów 2016, kosmetyczka Opole, http://salonpieknecialo.pl/ ,salon kosmetyczny Opole,

Rozdanie Oscarów to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie dla ludzi, ze świata filmu – aktorów, aktorek, reżyserów, scenarzystów i wielu innych ludzi. Na tą coroczną galę przybywają nie tylko sami nominowani, ale również inne gwiazdy i znane osoby w Hollywood. Zabłysnąć zatem można nie tylko swoim talentem, ale także kreacją. Laureautów 88. uroczystości rozdania nagród przyznanych przez Amerykańską Akademię Filmową wymieniłam już w poprzednim wpisie, czas zająć się kreacjami gwiazd. Kto według Was wypadł najlepiej? Kto popełnił modową wpadkę? Zobaczcie jak prezentowali się zaproszeni goście.
Ponieważ osobiście nie lubię pisać i rozmawiać o negatywach, dzisiaj przedstawię Wam kreację gwiazd, które zachwyciły mnie najbardziej.

Olivia Wilde

masaż twarzy Kraków, http://www.magiadayspa.pl/, masaż ciała kraków
fot.www.thesun.co.uk

Jestem fanką urody tej aktorki i tak się tylko zastanawiam – czy na takiej kobiecie cokolwiek wyglądałoby źle? 🙂 Aktorka wybrała jasną, długą do ziemi kreację od Valentino Haute Couture. Gwiazda miała delikatnie zaplecione włosy w warkocza i makijaż smoke eyes. Suknia prezentuje się zarówno lekki i elegancko, posiada bardzo ciekawy dekolt i odkryte plecy – dla mnie prawdziwa perełka.

Rachel McAdams

salon fryzjerski Warszawa, http://www.berendowicz-kublin.pl/ ,Fryzjer warszawa
fot. nytimes.com

Rachel wybrała projekt August Getty Atelier, długą do ziemi suknię w przepięknym kolorze butelkowej zieleni. Suknia ma intensywny kolor, dlatego pewnie projektant zdecydował się na prosta formę. Jedyne szaleństwo to duże rozcięcie ukazujące nogi i oszałamiająca długość sukni. Całość prezentuje się pięknie i z klasą.

Lady Gaga

Salon Fryzjerski opole, http://salon-kamila.pl/, Fryzjer opole
fot. www.latimes.com

Najbardziej pozytywnie jestem zaskoczona jednak Lady Gagą, która odstawiła na bok szaleństwa i ubrała się klasycznie, bez szokowania i wywoływania afery. Tego wieczoru zdecydowała się na kombinezon od Brandon Maxwell. Myślę, że mnóstwo osób chciałoby ją widzieć w tak klasycznym wydaniu częściej. Gaga postawiła także na delikatny, prosty makijaż i włosy ułożone w lekkie fale, w kolorze słonecznego blondu. Brawo.

Jennifer Garner

masaż ciała Kraków, http://www.magiadayspa.pl/ ,Masaż twarzy kraków,
fot. www.nytimes.com

Aktorka zdecydowała się na klasykę w najczystszej postaci. Wybrała asymetryczną, czarną suknię projektu Atelier Versace i zaprezentowała biżuterię Neil Lane. Czerń mógłby przyćmić delikatną blondynkę, ale przy ciemnych włosach i oczach aktorki całość prezentuje się zachwycająco.