Kosmetyk miesiąca, salon kosmetyczny Kraków, magiadayspa.pl , Salon urody kraków

Postaram się co miesiąc polecać Wam najlepsze i najciekawsze kosmetyki jakie udało mi się przetestować w danym miesiącu. Co prawda nie jestem maniaczką kosmetyków, wolę raczej minimalizm, ale znam i trafiam niekiedy na kosmetyki, które naprawdę warto polecić i warto na nie zwrócić uwagę. Niektóre z nich na stałe wpisały się w mój codzienny zestaw makijażowy i właśnie dzisiaj przedstawię Wam takie cudo.

Jak sami widzicie jest to zestaw trzech cieni do stylizacji brwi. Jako, że sama jestem jasną blondynką, niestety muszę swoje brwi dodatkowo podkreślać, by nadać im jakiegoś charakteru. Wcześniej stosowałam różne kredki, paletki do oczu i nigdy nie byłam do końca zadowolona z uzyskanego efektu, aż w końcu na stronie Alieexpress trafiłam na to różowe opakowanie. Niestety nie spotkałam jeszcze tych cieni do kupienia w Polsce, dlatego na dostarczenie przesyłki z Chin czeka się około 3 tygodni. Tak długi czas oczekiwania nie zniechęca mnie jednak to jej zakupu, bowiem – tak jak już pisałam – nie spotkałam jeszcze jej godnego zastępce, zwłaszcza biorą pod uwagę tak niską cenę.

Do zestawu otrzymujemy także mały, skośny pędzelek, jest także małe, prostokątne lusterko. Całość jest estetycznie i całkiem solidnie wykonana. Ja używam tylko środkowego cienia i poprzednia paletka starczyła mi na ponad rok! Cień utrzymuje się na włoskach cały dzień, nie skrusza się, jest trwały. Do wyboru mamy dwie opcje paletek, czyli łącznie aż 6 odcieni. Zatem podsumowując: jest to kosmetyk wart polecenia: tani, wytrzymały i wydajny.