modne ubrania Wybitni projektanci-artyści, wyznaczający trendy na pokazach mody, tworzą kanony do naśladowania. Jednak nie wszystko się u nas przyjmuje. Projekty często są ekstrawaganckie i nie do przyjęcia przez naszą mentalność. Polskie blogerki modowe prześcigają się w byciu trendy i kreowaniu swojego stylu, godnego naśladowania. Mimo to, niewiele z nich potrafi wyjść poza sztampę. Na ulicach można zobaczyć dziewczyny, które wyglądają identycznie, a jedyne co je odróżnia to dane personalne. Zgadnijcie, który trend ciągle wraca, ale nie może się u nas przyjąć?  Zanim zdradzimy Wam ten sekret, radzimy, że odrobina luzu i odwagi doda smaku stylu każdej z nas.

To się nie przyjmie

Dzwony! Wow, uwielbiamy je, a Wy?
Niestety niewiele dziewczyn lubi ten trend. Ostatnimi czasy, pojawiają się co sezon. Tak samo tej jesieni, wracają, ale w innej odsłonie. Dzwony 7/8 to hicior z wybiegów, ale wiemy, że dla wielu z Was jest to passe. Minusem dzwonów jest to, że nie każda figura lubi się z tym krojem spodni. Dziewczyny o smukłych i długich nogach powinny śmiało je nosić. Wersja do ziemi najlepiej wygląda ze szpilkami. Ukryte w nogawce spodnia dodatkowo wydłużą sylwetkę. Wersja 7/8 ma to do siebie, że łącząc je z trampkami, otrzymujemy efekt wow. Nie wyglądają jak po starszej siostrze, ponieważ ideą było zaprojektować je w takiej długości. Wyglądają świeżo i na pewno są trendy. Powoli wyciągamy kozaki, w które zwykle wkładamy nogawki. Z dzwonami jest inaczej, przykryte kozaki nie skrócą żadnej nogi. Przełam się i spróbuj! U nas zaczęło się podobnie, a teraz każda z nas ma w swojej szafie parę dzwonów.

modne ubraniaźródło: www,party,pl

Artykuł został opracowany wraz ze stylistami z Akademi Fryzjerskiej Berendowicz i Kublin (www.berendowicz-kublin.pl). Tworząc kolekcję fryzur, wspólnie zastanawialiśmy się, z jakim trendem je połączyć, aby efekt był zniewalający i zdecydowanie niekonwencjonalny. Razem wpadliśmy na pomysł dzwonów, które nie dają za wygraną i w końcu doczekają się czasów, kiedy znowu każda z nas będzie je nosić.
Tymczasem zapraszamy do poprzedniego artykułu, w którym przygotowałyśmy dla Was kilka wskazówek, jak wykonać oryginalne zaproszenie na halloween. Impreza już niedługo, nie daj się zaskoczyć!