Mimo, że niektórzy myślą jeszcze o wakacjach, to w branży modowej możemy wyraźnie zaobserwować nadchodzące trendy na sezon jesień/zima 2015. Koniec z neonami, bielą i pastelami na paznokciach, nadchodzi nowy sezon! Poznaj trendy w manicurze na jesień/zimę 2015!

Projektanci mają dla nas kilka propozycji, dominujące kolory to czerwień, bordo, granat, czerń i malinowy róż. Istotne jest, żeby kolor dobrany był pod szminkę. Modne również będą odcienie szarości, delikatny róż i nude. Na wybiegach zauważamy kontynuację trendu z poprzedniego sezonu – paznokcie naturalne, pokryte jedynie odżywką.

W związku z tym, że zima to czas karnawału i zabaw do białego rana. Modne będą paznokcie pomalowane na złoto, metaliczny fiolet, niebieski i butelkową zieleń przyozdobione brokatem. Utrzymuje się również trend w łączeniu kolorów, w nadchodzącym sezonie projektanci proponują łączenie czarnego z białym.

Jakby tego było mało, mamy również coś dla kobiet lubiących się wyróżniać. Modne będą wzorki typu moro lub inspirowane obrazami Jacksona Pollocka.