make up no make up

Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez nałożenia makijażu nawet w letnie dni, to ten makijaż jest dla Ciebie! Jest idealny w wakacje i pasuje do każdej dziewczyny. Delikatny i minimalistyczny – make-up no make-up!

make up no make up

Make-up no make-up

Make-up no make-up, czyli makijaż w kolorach nude ma wyglądać na naszej twarzy tak naturalnie, jak byśmy w ogóle nie były umalowane. Pamiętaj, że make-up no make-up powinien współgrać z Twoją karnacją i kolorystyką twarzy. To makijaż, który nada wyrazistości Twojemu spojrzeniu, a jednocześnie rozświetli cerę i doda jej blasku.

Jak zrobić make-up no make-up?

Dzięki tej alternatywie – podkład nie spłynie, skóra nie będzie się błyszczeć, a cienie nie zrolują się pod wpływem ciepła. Twoja skóra w końcu odetchnie od codziennie stosowanych specyfików. Jak zrobić make-up no make -up? Przeczytaj poniżej!

make up no make up

fot. pinterest.com

KROK 1
Na twarz nałóż lekki podkład, krem koloryzujący typu BB albo delikatnie brązującą bazę pod podkład. Ważne, aby był jak najlepiej dopasowany do koloru Twojej cery i nie tworzył efektu maski. Jeśli Twoja cera jest ładna, możesz użyć tylko korektora w okolicach oczu na cienie pod oczami.

KROK 2
Nadaj delikatne kontury twarzy. Nałóż na kości policzkowe ulubiony bronzer lub puder do konturowania.

KROK 3
Policzki podkreśl matowym różem do policzków, w naturalnym odcieniu.

KROK 4
Na kości policzkowe, grzbiet nosa i wgłębienie nad ustami zaaplikuj rozświetlacz.

KROK 5
Jeśli Twoja skóra tego wymaga, na całej górnej powiece rozprowadź jasny i matowy cień. Najlepiej w odcieniu zbliżonym do koloru skóry.

KROK 6
Przy pomocy brązowego cienia i cienkiego pędzelka, podkreśl linię rzęs. Świetnym sposobem jest dociskanie pędzelka z cieniem u samej nasady rzęs (w ten sposób uzyskasz efekt optycznego zagęszczenia rzęs).

KROK 7
Wytuszuj rzęsy. Ale nie przesadzaj! Mają wyglądać jak najbardziej naturalnie.

KROK 8
Na usta nałóż błyszczyk lub pomadkę w odcieniu zbliżonym do naturalnego koloru ust.

Be amazing everyday!