O tym, że Audrey Hepburn była, jest i będzie ikoną stylu nie można dyskutować. Od zawsze kobiety inspirowały się jej stylizacjami, które na przestrzeni lat nie straciły swojej unikatowości. Czarne kocie okulary, kapelusze z dużym rondem i proste kroje to cechy charakterystyczne dla stylu Audrey. Chcąc się ubierać modnie i wyglądać przy tym klasycznie zwróć uwagę na jej filmowe kreacje, ponieważ są uniwersalne i ponad czasowe. Z pewnością gdy ubierzesz klasyczną czarną kreację i dodasz do niej sznur pereł będziesz wyglądać niczym Holly Golightly ze Śniadania u Tiffany’ego. Jakie elementy jej garderoby będą pasować na codzień? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, że w krótkim czasie możesz stać się ikoną mody własnych czasów.

Audrey Hepburn Style

Bezsprzecznie styl Hepburn jest ponadczasowy i będzie sprawdzał się zarówno podczas wielkich wyjść jak i w domowym zaciszu. Przede wszystkim sprowadza się on do mądrego dobierania poszczególnych elementów garderoby.

Najważniejsze jest znać swoje atuty i mankamenty. Sztuką jest zamaskowanie tego co nam się w nas nie podoba, a podkreślenie pięknych ramion, pełnego biustu lub zgrabnych łydek. Nasze stylizacje powinny być unikatowe, a przy tym nieskomplikowane. Postaw na jakość, nie na ilość, ponieważ tylko wtedy otrzymasz strój, w którym zawsze będziesz się prezentować stylowo.

Audrey decydowała się zawsze na kreacje idealnie skrojone. Żaden z elementów nie był przypadkowy, ponieważ całość miała wyglądać schludnie i jak spod igły krawca.

Audrey Hepburn Stylizacje

Skoro praktyczne porady mamy już za sobą, należy wprowadzić wszystkie te nauki w życie. I nie, nie martw się, że wydasz na to fortunę! Grunt to dobre przygotowanie, a w tym z pewnością pomogą Ci zdjęcia najpiękniejszy kreacji Audrey.

W twojej szafie nie powinno zabraknąć spodni cygaretek, balerinek i cienkich sweterków w paski. Nonszalancka elegancja to coś co charakteryzowało styl Hepburn spośród innych gwiazd. Jeśli boisz się, że twoja garderoba będzie zbyt nudna, dodaj do niej nieco odważnych dodatków w postaci ciekawej torebki lub ekstrawaganckiej biżuterii.

Ubieranie się jak Audrey nie jest trudne, ale wymaga chwili zastanowienia się nad tym co już w swojej szafie masz i z czego możesz zrezygnować. Pamiętaj, że za każdym razem powinnaś czuć się pięknie i wyjątkowo, niezależnie od sytuacji.