moda wielkanoc

Jak każda kobieta, pewnie zastanawiasz się już w co się ubrać na Wielkanoc? Jeśli jeszcze nie wiesz, to pewnie ta myśl powoli zaczyna zaprzątać Ci głowę. Jaka powinna być wielkanocna stylizacja? Czy lepiej ubrać się elegancko czy na luzie?

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy z nas święta spędza w inny sposób. Nie da się także stworzyć uniwersalnego dress codu na to wiosenne święto. Jednak możemy wspomóc się kilkoma prostymi radami!

wielkanocne stylizacje

fot. pinterest.com

 

Rada 1.

Do wielkanocnego śniadania nie siadamy w piżamie! To pierwsza i podstawowa zasada wielkanocnych stylizacji.

Rada 2.

Warto wybrać stylizację, która jest wygodna. Najważniejsze jest, żeby się dobrze czuć. Śniadanie wielkanocne rozpoczyna zazwyczaj cały dzień świętowania. Jeśli więc nie chcesz się kilkakrotnie przebierać, nie zakładaj niewygodnej kreacji, która będzie krępować ruchy.

Rada 3.

Pamiętaj o podstawowych zasadach dress codu – stylizacja na randkę nie jest dobra na rodzinne spotkanie! Do wielkanocnego śniadania raczej nie wybieraj bluzki z ogromnym dekoltem, spódnicy mini czy prześwitujących sukienek (możesz tym urazić starszych członków rodziny). Bądź dziewczęca i delikatna. Śmiało możesz postawić na minimalizm i ubrać klasyczną białą koszulę.

Rada 4.

Wielkanoc to zwiastun wiosny i nowego życia! Choć pogoda nie zawsze nas rozpieszcza, warto przywołać wiosnę swoim ubraniem. Niech więc nasze wielkanocne stylizacje będą kolorowe (ale zgodne z nowymi trendami!). Pamiętaj jednak, żeby zachować umiar. Nie chcesz chyba wyglądać jak pisanka!

Rada 5.

Pamiętaj o modzie! Ale wszystko z głową. Twoja stylizacja nie jest najważniejsza podczas świąt. Zaplanuj to w co się ubierzesz wcześniej. Wybierz dodatki i wymyśl fryzurę. Jak będziesz się czuć dobrze, święta będą jeszcze przyjemniejsze. Ale pamiętaj, żeby nie spóźnić się na zaplanowane rodzinne spotkania.
Życzmy udanych poszukiwań wielkanocnych stylizacji!