Z okazji nadchodzącego Nowego Roku postanowiłyśmy spisać noworoczne postanowienia dla Was! Może zainspirujecie się którymś z nich?

  1. Skończ narzekać, zacznij działać! – Masz za dużo w biodrach? Zacznij ćwiczyć od zaraz! Mało zarabiasz? Postaraj się o podwyżkę! Zamiast narzekać na wszystko, co Cię spotkało, spróbuj zmienić stan rzeczy. Jak się nie uda – zmień strategię, ale nie rezygnuj z celu.
  2. Zadbaj o zdrowe odżywianie! Wiemy, że pizza jest dobra, a cola gasi pragnienie. Ale jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, zacznij się odżywiać zdrowo – bez żadnych wymówek.
  3. Zacznij czytać i wyjdź do teatru. Bądź bliżej kultury! Poza tym, to też doskonały sposób na relaks.
  4. Choć raz w miesiącu znajdź czas tylko dla siebie. Wyłącz telefon, włącz muzykę bądź film. Weź kieliszek wina i pobądź sama ze sobą.
  5. Zadbaj o bliskich. Żyjemy w takich czasach, że ciągle goni nas praca i inne, często mało istotne sprawy. Nie mamy już czas dla bliskich, więc więzi rozluźniają się. Zmień to! Czasem wystarczy choćby telefon do babci, aby od razu poczuć się lepiej!
  6. Idź do kosmetyczki! Wydaj swoje ciężko zarobione pieniądze dla siebie. Zrelaksujesz się i poczujesz się piękniejsza. My polecamy Salon Piękne Ciało z Opola. Dziewczyny potrafią działać cuda! (Sprawdź ofertę: www.salonpieknecialo.pl)