beach wave bob

Czy wiecie już do jakiej fryzury należy lato 2017? Tak, tak, fale jak zwykle królują, jednak tym razem w nowym, nieoczekiwanym wydaniu! Spieszymy z informacją, co to Beach Wave Bob i jak go nosić, a wy już zapisujcie się do fryzjera!

Co to jest Beach Wave Bob?

W kanonie kobiecego piękna od zawsze pierwsze miejsce zajmują długie, lśniące włosy. A jednak beach wave bob, najmodniejsza fryzura na lato 2017, to bardzo seksowne i kobiece uczesanie, mimo że włosy nie sięgają dalej niż linia obojczyków. Długości do ramion były już  modne wiosną i trend ten nie przemija. Ale beach wave bob to połączenia klasycznego boba z blunt bobem. I ta mieszanka jest niesamowita! Kształt fryzury może i jest jest bardzo podobny do klasycznego boba, ale włosy i cięcie przy ramionach wygląda zupełnie inaczej.

Beach wave bob nie tylko na plażę!

Beach wave bob przede wszystkim świetnie sprawdzi się w czasie urlopu i na plaży, ale nie tylko. To także odpowiednia fryzura na wszelkie ważne uroczystości czy na czerwony dywan (nosi ją od lat wiele gwiazd Hollywood). Z beach wave bob’a możesz wyczarować także modną fryzurę na wesele. Tą fryzurę pokochało już wiele kobiet na całym świecie!

Zobacz galerię i przekonaj się sama:

short beach waves

fot. pinterest.com

short beach waves

fot. pinterest.com

beach wave bob

fot. pinterest.com

beach wave bob

fot. pinterest.com

beach wave bob

fot. pinterest.com

Jak zrobić fryzurę beach wave bob?

W tej fryzurze bardzo ważne jest dobre cięcie. Blunt bob, czyli tępe cięcie, zapewni Twoim włosom wyjątkową objętość, która jest potrzeba do uzyskania efektu wow tej fryzury. Dlatego nie rób tego sama, ani nie oddawaj się w ręce koleżanki. Profesjonalny fryzjer wie, że najpierw trzeba wykonać równe strzyżenie, a dopiero później delikatnie postrzępić nożyczkami końce włosów. Aby uzyskać właściwy efekt trzeba też wiedzieć, że końcówki poszczególnych kosmyków nie mogą być tej samej długości. Właśnie dzięki tej technice fryzura zyskuje większą objętość i staje się niezwykle lekka.

Jeśli masz włosy podatne na stylizację, fale i delikatne loki uzyskasz nakładając na włosy (po wcześniejszym myciu) produkt zwiększający objętość i wysuszysz  je delikatnie ugniatając. Na koniec możesz całość delikatnie spryskać solą morską w sprayu lub lakierem. Natomiast jeśli taki zabieg nie działa na Twoje włosy, użyj szerokiej lokówki lub prostownicy i kręć pasmo, po paśmie. Efekt będzie powalający!

beach wave bob

fot. pinterest.com

beach wave bob

fot. pinterset.com

Be amazing!