nude

nude

Odcień nude kojarzy nam się z kolorem lakieru do paznokci, albo z pomadką do ust. Kolory nude pięknie prezentowały się zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Na potęgę malowałyśmy oczy w odcieniach naturalnych, a firmy kosmetyczne komponowały całe paletki dedykowane entuzjastkom makijażu tego typu. Ale paznokcie i usta to ju nie jedyne miejsca, gdzie możemy aplikować popularne nudziaki. Nadszedł czas na włosy!

Włosy nude? Tak!

Nie każda z nas wyobraża sobie taki kolor włosów. Na pewno będzie Ci się kojarzył z beżem 😉 Zwróć jednak uwagę na jego naturalność – to do niej dążymy ostatnio, nawet nakładając coraz więcej kosmetyków, aby uzyskać maksymalnie naturalny efekt. Włosy w kolorze nude skradły serca wielu kobiet ze względu na jedną, ważną zaletę: automatycznie rozświetlają cerę, dzięki czemu wyglądamy jeszcze bardziej naturalnie. Z tej właściwości koloryzacji skorzystają zwłaszcza właścicielki oliwkowej cery. Dodatkowym atutem koloryzacji w stylu nude jest fakt, że pięknie podkreśla oczy, zwłaszcza niebieskie i zielone.

Ten najnowszy trend wykonacie w sprawdzonych salonach fryzjerskich. My polecamy salon Kamila z Opola (tu znajdziecie ich ofertę: www.salon-kamila.pl) O czym powinnaś pamiętać, decydując się na koloryzację tego typu? Przede wszystkim poproś fryzjera o przewagę neutralnych tonów. Jeżeli dobierze zbyt ciepłe – efekt może się okazać zbyt złocisty, a chłodne odcienie sprawią, że kolor będzie zbytnio popielaty.