Dzisiejszy temat szczególnie przypadnie do gustu osobom, które poszukują dobrego fotografa lub ludziom, którzy po prostu lubią ładne zdjęcia i ten rodzaj sztuki.
Polecimy i przedstawimy wam sylwetki kilku naprawdę świetnych i inspirujących ludzi dla których fotografia to niemal całe życie.
Jak ich znalazłam? Jakiś czas temu zostałam namówiona do założenia profilu na popularnym portalu dla początkujących modelek / stylistów / wizażystów / fotografów itd. Na początku zostałam przytłoczona ilością niezbyt fajnych propozycji współpracy, ale postanowiłam, że dam szansę tej stronie i zaczęłam wyszukiwać osoby, które swoją twórczością trafiają w mój gust. O dziwo, można tam znaleźć naprawdę utalentowane, młode osoby ze świetnym gustem i poczuciem estetyki. Często współpraca z nimi odbywa się tfp (time for photo) i w ten sposób można uzyskać piękne zdjęcia, a fotograf poszerza tym samym swoje portfolio.

Natalia Żygłowicz – Na facebooku jej profil lubi już ponad 25 tysięcy osób! Fotografuje na terenie Jasła i Lublina. Niesamowicie utalentowana, przepiękne kolory i głębię, są jak wycięte z najpiękniejszych bajek. Zresztą sami zobaczcie – poniżej kilka fotografii Natalii

Jak sam pisze “Gdy dwa lata temu po raz pierwszy wziąłem do ręki aparat, nie zdawałem sobie sprawy jak wielka przygoda przede mną.”, dzisiaj robi piękne i bardzo inspirujące zdjęcia z pomysłem. Wyglądają jak niedopowiedziana historia, którą każdy może interpretować na swój sposób.

Z kolejną dziewczyną – Agatą Rzymek mamy coś wspólnego obie kochamy rudowłose piękności. Jej portrety zapierają dech w piersiach, są idealnie wykadrowane, mają piękne barwy i przede wszystkim są na nich cudowne dziewczyny.

Następny fotograf zachwyca koncepcją – wszystkie jego zdjęcia wykonane są… pod wodą! Efekt jest niesamowity, sami zobaczcie.

Na sam koniec zostawiłam to, co moim zdaniem najlepsze -­ wisienka na torcie. Znana jako Ovors, Weronika Izdebska to dla mnie artystka przez duże “A”. Dziewczyna poprzez zdjęcia tworzy niepowtarzalny klimat, nie można przejść obok jej prac obojętnie. Są niesamowicie minimalistyczne, zachwycająco ciemne i surowe. Stale obserwuję jej poczynania, kibicuję i liczę na to, że wkrótce da się poznać szerszej grupie odbiorców.