jaki prezent na dzien matki

jaki prezent na dzien matki

Jest bardzo wiele okazji do robienia sobie prezentów. Więc bardzo ciężko jest za każdym razem wymyślić coś kreatywnego. Jeśli nie wiesz, co Twoja mama chciałaby dostać albo o czym marzy, lepiej przemyśl zakup dwa razy! Jednak możemy podpowiedzieć, że żaden prezent nie ucieszy każdej mamy tak, jak możliwość spędzenia całego dnia z dzieckiem. Zwłaszcza jeżeli na co dzień nie macie dla siebie zbyt wiele czasu. Jeśli akurat tego dnia, macie inne obowiązki, to wyznaczcie inny dzień na świętowanie i ustalcie zasadę, że tego dnia nie będziecie poruszać żadnych trudnych tematów. To zagwarantuje Wam dobrą zabawę!

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek czego najlepiej nie kupować mamie w prezencie a także jak fajnie spędzić
z mamą Dzień Matki!

Czego lepiej nie kupować?

Chyba nikt nie skacze z radości po otwarciu prezentu ze sprzętem do ćwiczeń, albo karnetem na siłownię
w środku. Nigdy nie dawaj do zrozumienia swojej mamie, że jest gruba, a już na pewno nie w dniu jej święta.

Tak samo zestaw sprzętów do kuchni lub do sprzątania – nie zepsuj jej święta, dając jej do zrozumienia, że jest “kurą domową”, no chyba, że gotowanie to jej pasja!
Krem na zmarszczki to także nie jest najlepszy pomysł. Jeśli dasz swojej mamie krem, łatwo dasz jej do zrozumienia, że wygląda na swój wiek. Niech Twoja mama sama kupuje sobie kosmetyki!
Także karta podarunkowa, która mogłaby się wydawać fajnym prezentem, nie jest najlepszym pomysłem. Tego typu prezenty są bezosobowe, a poza tym skąd wiesz, że to właśnie w tym sklepie Twoja mama lubi się ubierać lub robić zakupy?

Spędź czas z mamą!

Zamiast tego zaproś ją na obiad, do jej ulubionej restauracji. Będzie zachwycona i spędzicie miło czas razem. Możecie też się zająć zupełnie zwyczajnymi, codziennymi sprawami np. iść razem na zakupy, na spacer albo do kosmetyczki. Możesz też sama zrobić mamie manicure i masaż dłoni, by poczuła się zrelaksowana.