Domy brzeg, http://investdom.pl/, Mieszkania Kluczbork

Spersonalizowane prezenty to nic innego, jak rzeczy, które są dedykowane tylko jednej osobie. Takie podarunki stają się coraz bardziej popularne, a ludzie są w stanie wydać coraz to większe kwoty by mieć coś oryginalnego, jedynego w swoim rodzaju. Dzisiaj co prawda skupimy się na tych tańszych podarunkach niż zaprojektowany przez siebie samochód, ale gwarantuję, że uśmiech osoby obdarowywanej będzie tak samo piękny 🙂 Z racji tego, że temat jest dosyć obszerny, zastosuję stary trik i podzielę wpis na kilka części, aby nie przytłoczyć Was jednorazowo dużą ilością treści.

To też dobry czas na taki wpis – niedługo przecież święta wielkanocne. Gwarantuję, że kolejny wpis ze spersonalizowanymi prezentami pojawi się także przed świętami, tak byście mogli jeszcze bardziej się zainspirować.  Zapraszam do dalszego czytania.

Płyta

Pierwszym z takich spersonalizowanych prezentów może być płyta ze składanką ulubionych utworów, lub też filmy, które dana osoba bardzo lubi. Możemy także wgrać wspólne zdjęcia. Dodatkowo w sklepach z artykułami drewnianymi można kupić piękne pudełeczka, w których można umieścić płytę i pojawia się kilka opcji. Takie drewno możemy na przykład pomalować, zostawić surowe lub ozdobić metodą decoupage.

Pudełko na herbaty

Prezent dedykowany osobom, które lubią pić i testować nowe smaki herbat. Zamiast kupować jedną herbatę, stwórzcie dla kogoś cały zestaw różnych smaków 🙂
I tutaj również podpowiedź – pudełeczko znajdziecie na przykład na Allegro, ja swoje ze zdjęcia znalazłam na stronie Kolonia 12. Jest ozdobione ręcznie metodą shabby chic.

Domy Opole, działki opole, http://www.dzialki-chmielowice.pl/, spersonalizowane prezenty
fot. kolonia12.com

Szkatułka na różne skarby

Możemy umieścić w niej różne cytaty motywujące, które poprawią humor w gorszy dzień, lub wspólne zdjęcia. Albo powycinać przepisy na ulubione potrawy osoby obdarowywanej.

domy brzeg, http://apartamenty-brzeg.pl/, nierchomości brzeg, spersonalizowane prezenty
fot. joannamalkowska.pl

Wyczekujcie kolejnego wpisu z pomysłami, na dzisiaj to wszystko. Pozdrawiam.