kobiety roku

Gala Kobiety Roku Glamour odbyła się 21.09.2016. Spośród kilkunastu gwiazd, nominowanych w siedmiu kategoriach, wybraliśmy tych, którzy według nas zasłużyli na tytuł w danej kategorii. Dokonania zwycięzców zostały nagrodzone. Wraz z salonem fryzjerskim Akademia Berendowicz-Kublin, przygotowaliśmy dla Was artykuł, w którym przedstawiamy ikony Kobiet Roku Glamour.

Zwycięzcy gali Kobiety Roku Glamour

W kategorii Fashion Icon zwyciężyła Jessica Merceden Kirschner, wszystkim dobrze znana blogerka modowa, zachwycająca stylem i wiedzą na temat mody. Doceniania przez takich projektantów jak Gucci, Marc Jacobs, Versace i innych światowej słaby artystów. Jess na scenie nie kryła wzruszenia.

źródło: www,elle,pl

W kategorii Kreatywna w biznesie zwyciężył duet, który tworzą siostry Anna i Urszula Bieluń. Dziewczyny posiadają swój własny biznes Ministerstwo Dobrego Mydła. Obecnie to jedna z najpopularniejszych eko marek w Polsce, znana wszystkim eko-ludziom. 

kobiety rokuźródło: www,polskieradio,pl

W kategorii Kobieta Roku Online wygrała Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana przede wszystkim jak Red Lipstick Monster. Youtuberka modowa zdobyła serca wielu kobiety, nie tylko dzięki trickom makijażowym, ale przede wszystkim dzięki podejściu do życia i akceptacji przeciwności losu. Przekonała wiele kobiet, że warto akceptować siebie taką, jaką się jest, oraz sprawiła, że makijaż stał się przyjemnością, której wielu z nas nie może się doczekać.

kobiety rokuźródło: www,youtube,pl

Kategoria Fit, Health & Beauty należy do Pauliny Krupińskiej, Miss Polonia 2012, która prowadzi swój program Klinika urody. Paulina to prawdziwa beauty queen, zarażająca nastawieniem.

kobiety rokuźródło: www,party,pl

W kategorii Talent Glamour zwyciężyła Ida Nowakowska, była uczestniczka You Can Dance, polska aktorka filmowa i musicalowa oraz tancerka, jurorka 9. edycji You Can Dance – Po prostu tańcz. Posiada w sobie tyle pasji, że dzieli się nią z innymi.

kobiety rokuźródło: www,pomponik,pl

W kategorii Mężczyzna Roku Glamour nagrodę odebrał nikt inny jak Robert Lewandowski, strzelec doskonały, ambitny, pełen pasji. Znany na całym świecie, nie tylko z doskonałej gry, ale również z pięciu goli w dziewięć minut.

kobiety rokuźródło: www,talksport,com

Tak właśnie wygląda zestawienie zwycięzców Kobiety Roku Glamour 2016. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naszym gwiazdom. Następna Gala za rok.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym prezentujemy tricki na włosy. Warto!