be amazing hair

modne fryzury

Choć w witrynach sklepowych kwiaty kwitną już od miesiąca, to dopiero pierwszy dzień wiosny za nami. Jednak dni robią się coraz dłuższe i cieplejsze, więc chyba najwyższy czas zrzucić zimowy płaszcz i przemyśleć nowy look.

By poczuć się naprawdę wiosennie, warto odświeżyć także włosy! Po zimie nie są w najlepszej kondycji. Przebywanie w ciepłych pomieszczeniach, noszenie czapki a także mroźny wiatr nie sprzyjają naszym włosom. Początek wiosny to idealny czas, by odwiedzić fryzjera.
Przeczytaj o aktualnych trendach fryzjerskich i zainspiruj się do zmiany! Poniżej przedstawiamy modne fryzury na wiosnę 2017.

Koloryzacja

Jeśli myślisz o koloryzacji, to nieustającym hitem jest sombre i ombre. Taka koloryzacja pasuje niemal dla każdej z kobiety. Sombre wygląda bardzo naturalnie, przypomina rozjaśnione słońcem włosy. Natomiast mocniejsze ombre zarezerwowane jest raczej dla brunetek z długimi i gęstymi włosami. Nowością jest blorange, czyli delikatny, pastelowy odcień blondu połączonego z różem. Fantastycznie prezentuje się na włosach, które przez farbowaniem były bardzo jasne, platynowe lub poddane dekoloryzacji. Jeśli jesteś blondynką i chcesz zdecydować się na mocniejszą zmianę, to blorange jest właśnie dla Ciebie.

Strzyżenie

Najmodniejsze strzyżenie w tym sezonie kończy się przy ramionach. Ponadczasowa długość, która pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, koloru włosów czy też gęstości. Długość do ramion jest bardzo uniwersalna, ponieważ włosy dobrze wyglądają zarówno wyprostowane, jak również pofalowane, czy spięte w koka. Jeśli Twoje włosy są długie i potrzebujesz delikatnego odświeżenia, to takie cięcie z pewnością spodoba się nie tylko Tobie.

Fryzura

Nie interesuje Cię ani zmiana długości, ani koloru, ale chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Nie ma problemu! Jeśli nosisz przedziałek pośrodku głowy, przerzuć włosy na jedną stronę. Przedziałek z boku to jeden z aktualnych trendów. Chcesz dodać włosom trochę lekkości i dziewczęcego uroku? Upleć luźne warkocze. Zależnie od sytuacji i Twojego usposobienia, możesz poszaleć też z burzą loków na głowie albo uczesać włosy gładko na głowie. Nie zapomnij jednak o ozdobach, bo to one zastąpią biżuterię tej wiosny!