Wydawać by się mogło, że to tylko kobiety dbają o to, by ich fryzura była modna, a cięcie zgodne z najnowszymi trendami sezonu. Nic bardziej mylnego. Fryzury męskie również ulegają modzie, a panowie także chcą wyglądać modnie i elegancko. Jakie cięcia bija rekordy popularności w 2019 roku?

James Dean

Rok 2019 to czas luzu i ekstrawagancji. To strzyżenie może sprawiać wrażenie jak by mężczyzna kolejny tydzień nie miał czasu na wizytę u fryzjera. Strzyżenie ma za zadanie wykorzystać naturalne strukturę włosa bez większej walki ze stylizacją. Fryzura wygląda niedbale, ale jak każda dobra bryła wymaga odpowiedniej techniki cięcia; tak by włosy wydawały się lekkie i dynamiczne.

Johny Depp

Włosy półdługie, bez nadmiernego cieniowania. Często z przedziałkiem pośrodku lub blisko środka. Długie pasma wymagają większej i systematycznej pielęgnacji. Fryzura męska świetna dla mężczyzn o mocnych, zarysowanych kształtach twarzy.

Buzz

Krótkie, sportowe strzyżenie. Cechą charakterystyczną jest maksymalnie dwu milimetrowa różnica długości między bokami a górą.

Fryzura idealna dla mężczyzn, którzy nie lubią spędzać wiele czasu przed lustrem zajmując się stylizacją fryzury. Świetnie wygląda z dwudniowym zarostem.

Quiff

Kolejny przykład luzu jaki podbija serca mężczyzn. Strzyżenie na tzw. „jeża” to boki i tył bardzo precyzyjnie wyprofilowane, natomiast top wyprofilowany tak by się unosił, a linia wykończona techniką pojedynczych pasm.

Fryzura męska, w której używanie produktów stylizujących to codzienność. Idealna jest pasta włóknista, czy puder objętościowy.

Pieczara

Czyli  popularny „grzybek” w latach 90 – tych. Długa góra sięgająca boków, ostro podgolony tył z bardzo niską linią cieniowania. Góra z lekką objętością niedbale odrzucona do tyłu. Fryzura męska, gdzie elegancję i luz mamy w jednym.

Vintage

Ponadczasowa, klasyczne męska elegancja. Nic dodać, nic ująć. Fryzura o lekko przedłużonej linii. Całość miękko cieniowana nożyczkami, trymowany jedynie kontur. Świetnie sprawdza się z głębokim przedziałkiem i górą skierowana ku tyłowi.

Jak widać fryzury w 2019 roku są bardzo różnorodne i na pewno zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych panów.