top trendyW dzisiejszej części cyklu o trendach przedstawiamy kilka topowych trendy elementów na jesień-zima 2016/17, które powinny znaleźć się w każdej damskiej szafie. Podrasowanie swojego looku tymi dodatkami sprawi, że Twój ubiór nabierze świeżości wbije się w modowe szranki.

Top 5 trendów

1. Look babci.
Aby być trendy w tym sezonie, koniecznie podpatrz, co mieści się w szafie Twojej babci. Jest to hit z wybiegów i nieodłączny outfit w szafie miłośniczek retro. Ten szyk to tak naprawdę połączenie retro z vintage. Babcia z pewnością zechce pożyczyć Ci kilka ubrań. Postaw na warstwy, skarpety, tweedy, koszule z wiązaniem na kokardę i buty w stylu mary-jane. Dodaj do tej stylizacji siebie, a efekt WOW gwarantowany!

top trendyźródło: www,bestcelebritystyle,com

2. Aksamit.
Jedna z najbardziej przyjemnych tkanin w dotyku, a także noszeniu i utrzymaniu. Aksamit jest dystyngowany, dodaje uroku i lekkości mocnym jesiennym stylizacjom. Długie, wiązane płasze – na to stawiamy w tym roku.

top trendyźródło: www,pinterest,com

3. Jesień w kratkę.
Jak na jesienną pogodę przystało – czasem słońce, czasem deszcz, czyli w kratkę. Tak samo w tym sezonie będzie z naszymi stylizacjami. Krata, to jeden z motywów przewodnich. Krata na górze, krata na dole, to klasyk. Dodaj do tego looku akcesoriom. Wzór kraty na torebce i butach rozwieje nudę jesienną nudę. Nosząc kratę, wiadomo, że jesteś trendy!

top trendyźródło: www,fashionisers,com

4. Skórka, ale nie gęsia.
Skóra to patent na uniwersalność, ona nigdy nie wyjdzie w mody, dlatego jest wyznacznikiem trendów tej jesieni. Jednakże zobaczycie ją w trochę innej odsłonie. Długie, skórzane płaszcze, wiązane w pasie, to hit. Wykonane ze skóry oczarują każdą kobietę, a oryginalne szycie uwiedzie niejednego mężczyznę.

top trendyźródło: www,en,vogue,fr

5. Pod samą szyję…
… ale nie golfy. Nie wychodzą one z mody, są klasykiem i każda szafa musi być zaopatrzona w co najmniej jedną sztukę. Tego sezonu przodują kokardy, przepaski, żaboty. Duża kokarda pod szyją, w kolorach Pantone, doda kokieterii jesiennej stylizacji.

top trendyźródło: www,fashionpost,pl

Wystarczy kilka tricków, aby zmienić swój jesienny look w trendy styl. Nasze porady są prosto z wybiegów mody, co z pewnością zainteresuje niejedną z Was.
Zapraszamy do przeczytania poprzedniego artykułu! Miłej lektury, drogie Panie.