trendy festiwalowe

trendy festiwalowe

Do 23 kwietnia trwa najlepszy festiwal na świecie! Coachella jeden z najważniejszych i największych wydarzeń muzycznych, które rozpoczyna sezon festiwalowy.

Coachella zachwyca nie tylko line-upem, który może wyrwać z butów. Na festiwalu spotykają się topowi artyści, gwiazdy i celebryci, którzy bawią się, ale przy okazji wyznaczają festiwalowe trendy na nowy sezon. Zatem sprawdźmy, jakie trendy panują w tym roku!

Trendy festiwalowe

Poszukując trendów festiwalowych wśród światowej sławy gwiazd i blogerek można zauważyć, że na muzyczną imprezę w plenerze wybierały głównie długie sukienki boho, jedwabne kimona, denimowe kurtki, koronkowe kombinezony oraz bikini… noszone do denimowych szortów.

trendy coachella

fot. instagram.com/ohhcouture

Koronki

Festiwalowe trendy nr 1. tego roku to koronki, ażury i prześwitujące materiały, które w tym możemy spotkać także w street style’owych stylizacjach.

trendy coachella

fot. instagram.com/dulceida

Denim

Niezmiennie od lat króluje jeans. W tym roku jednak najmodniejsze i najczęściej spotykane są personalizowane kurtki Levi’sa. Spotkać w nich można m.in. Lisę Hamilton, Jessicę Mercedes, Poppy Delevigne.

trendy festiwalowe

fot. instagram.com/seewantshop

Dodatki

Topowe dodatki to biżuteria, koraliki, chwosty i frędzle, najlepiej wyglądają noszone naraz. Kwiatowe korony, które od kilku lat były obowiązkowym elementem stylizacji festiwalowych, w tym roku spotkać można rzadko. Zdecydowanie zastąpiły je kapelusze z rondem.

trendy festiwal

fot. instagram.com/camilacoelho

Modne fryzury

Jeśli chodzi o fryzury to zdecydowanie warto się wyróżniać. Modne są małe koczki, warkoczyki, różowe włosy i morskie fale. Wszystko co kolorowe, kojarzące się z beztroską i zabawą!

trendy festiwalowe

fot. instagram.com/veronicaferraro

Polskie blogerki modowe

Na Coachelli nie brakuje polskich akcentów! Naszą modową reprezentacją są Jessica Mercedes i Maffashion. Dziewczyny wyróżniają się wśród tłumu modnie ubranych ludzi i podnoszą wysoko modową poprzeczkę na festiwalu!

blogerki coachella

fot. instagram.com/maffashion_official

 

blogerki coachella

fot. instagram.com/jemerced


A czyje stylizacje zwróciły Waszą uwagę?

Be amazing!