zaproszenie na halloweenDomówka to najlepsza impreza, jaką można urządzić. Zawsze znajdą się chętni nie tylko do imprezy, ale do ogarnięcia domu po szaleństwie. Halloween to idealny czas, aby urządzić niezapomnianą przebieraną imprezę. Zanim zaprosisz swoich znajomych, zorganizuj plan imprezy, przygotuj dom, stwórz zaproszenia i warunki wejścia na najlepszą imprezę w roku.

Jakie zaproszenia na halloween wybrać?

Przede wszystkim zacznij od planu. Zrób listę gości, których zaprosisz na domówkę i uprzedź ich odpowiednio wcześnie o najlepszej imprezie. Zaproszenia możesz przygotować sama lub poprosić kogoś o pomoc, będziesz miała przy tym mnóstwo zabawy i śmiechu. Poproś najlepszą koleżankę, zaproponuj wino i do dzieła. Stawiając na oryginalność możesz stworzyć zaproszenia w formie dyni bądź osobiście zaprosić kilka osób, wręczając im przy tym małą, symboliczną dynię. Drugą opcją są kości, do których przywiążesz na sznurku tekturowe plakietki a imieniem. Kości możesz znaleźć w sklepie zoologicznym. Wybierając nieco trudniejszą drogę, możesz upiec ciasteczka w kształcie kości, oderwanych palców lub czegokolwiek, co kojarzy Ci się z halloween i może zaskoczyć Twoich znajomych.

zaproszenia na halloweenźródło: www,prosterzeczy,pl

Dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie zaproszenia w formie listu gończego lub jakiegoś ogłoszenia. Wykonana ręcznie zrobi większe wrażenie.

zaproszenie na halloweenźródło: www,goshiatravels,wordpress,com

Zaproszenie w kształcie pająka, nietoperza, czaszki czy trumny są hitem i zawsze się udają. Czarny papier, nożyczki, korektor. To wszystko, co potrzebujesz do stworzenia prostego zaproszenia . Możesz postawić na tematyczną imprezę i przygotować maski, które będą jednocześnie zaproszeniem.

zaproszenie na halloweenźródło: www,kratki,pl

Kolejnym pomysłem jest box z przerażającymi rzeczami. Wystarczy zwykły karton, do którego możesz wrzucić, co tylko chcesz. Dodaj trochę „krwi” i efekt WOW gwarantowany.

zaproszenie na halloweenźródło: www,sadictic,pl

Klasycznie będzie, gdy postawisz na proste zaproszenia, ręcznie napisane. Jeżeli jednak nie masz czasu, zdecyduj się na proste czarne koperty z białą wrzutką i nakreśl coś na niej, nie zapomnij dodać imienia osoby, którą zapraszasz. Na klasyczne zaproszenia pomysły nigdy się nie skończą. Wystarczy wymyślne pismo i pozytywny efekt masz od ręki!

Zaproszenia to nie wszystko. Ważny jest również wystrój, stroje, a także fryzura. Przerażający nieład uczeszą Ci stylistki z Salonu Kamila. Halloween to dzień, kiedy możesz mieć na głowie co tylko chcesz i w jakim kolorze chcesz. Aha! Nie zapomnij stworzyć wydarzenia na fb!
Tymczasem zapraszamy do przeczytania poprzedniego artykułu, w którym radzimy, jak uratować prasowane kosmetyki. Niejedna z nas doświadczyła widoku łamiącego się pudru, ale spokojnie znamy na to sposoby!