Stylizacje gwiazd podczas Grammy 2016, Fryzjer Opole http://salon-kamila.pl/ , Salon fryzjerski Opole

Tak jak obiecywałam w poprzednim wpisie dotyczącym rozdania statuetek Grammy 2016 – pojawia się także wpis ze stylizacjami gwiazd podczas tej corocznej uroczystości. Jak się ubrali? Kto wywołał najwięcej sensacji, a kto wyglądał najlepiej? Kto popełnił modową wpadkę? Oceńcie sami 🙂

LADY GAGA

Gaga w tym roku ubrała się i wystąpiła składając tym samym hołd niedawno zmarłemu Davidowi Bowie.
Była wystylizowana na jedną z jego słynnych wcieleń. Miała na sobie niebieski, dwurzędowy płaszcz i szalenie wysokie czerwone szpilki.  Całość dopełniła pomarańczowa peruka i ekstrawagancki makijaż.
Ciężko mi ocenić obiektywnie tą kreację, jestem ciekawa waszej opinii.

Stylizacje gwiazd podczas grammy 2016, http://salon-kamila.pl/, salon fryzjerski Opole, fryzjer Opole
fot. allaboutmusic.pl

JUSTIN BIEBER

Wokalista wybrał garnitur projektu Saint Laurent. Jego biało – czarna stylizacja prezentuje się klasycznie, a przy tym zaskakująco dobrze. Całość jest raczej na plus.

stylizacje gwiazd podczas grammy 2016, salon fryzjerski opole, http://salon-kamila.pl/, fryzjer opole.
fot. allaboutmusic.pl

CIARA

Pomimo swojego pięknego ciała, uważam, że Ciara pokazała na tej uroczystości zbyt wiele. Gwiazda wybrała czarno – metaliczną suknię do ziemi od Alexandre’a Vauthiera, z bardzo dużym wycięciem po prawej stronie. Nie jest to może modowa wpadka, ale wyszło dosyć tanio. Na pochwałę za to zasługuje jej piękny, naturalny makijaż, który świetnie podkreśla jej atuty – duże , wyraziste oczy i piękny kształt ust. Ciara wybrała gładkie uczesanie.

Stylizacja gwiazd podczas grammy 2016, fryzjer Warszawa, http://www.berendowicz-kublin.pl/, fryzjer kraków.
fot. allaboutmusic.pl

ARIANA GRANDE

Z mojego dzisiejszego zestawienia to właśnie jej stylizacja najbardziej przypadła mi do gustu. Stonowana czerwień jest prawie zawsze trafnym wyborem i w tym przypadku potwierdza to tą regułę. Do tego suknia ma przepiękny dół. Grande dopełniła look wybierając małą torebkę od Jimmy Choo. Całość bardzo na plus.

Stylizacja gwiazd podczas grammy 2016, http://www.berendowicz-kublin.pl/ , fryzjer kraków, fryzjer Warszawa
fot. allaboutmusic.pl

ELLIE GOULDING

Ellie to kolejna gwiazda, która dobrze wypadła podczas rozdania statuetek. Jej pastelowa, lekka sukienka bardzo przypadła mi do gustu. To projekt od Stelli McCartney. Przy tak delikatnej, słowiańskiej urodzie Goulding całość suknia pięknie ze sobą współgra. Podoba mi się także jej delikatna i lekka fryzura i przepiękny kolor włosów.

Stylizacja gwiazd podczas grammy 2016, Fryzjer Kraków, http://www.berendowicz-kublin.pl/ , Fryzjer Warszawa
fot. allaboutmusic.pl

SAM SMITH

Jeśli miałabym wybrać najlepiej ubranego mężczyznę tego wieczoru to wybrałabym Sama Smitha! Wokalista stracił ostatnio dużo na wadze i prezentuje się bardzo, bardzo dobrze. Granatowy garnitur to projekt Thoma Sweeneya. Całość dopełnił świetny krawat i czarne, klasyczne buty.

Stylizacje gwiazd podczas Grammy 2016, fryzjer opole, http://salon-kamila.pl/ , salon fryzjerski opole
fot. allaboutmusic.pl